![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 8941066
*
nr 894 1066
Serveringsvagn
50/60-tal, längd: 60
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:09:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 18:43:15
1
300 kr
11/5 21:42:20
2
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn tevagn
-
6055 Serveringsvagn
mässing, toppskiva i glas med gallerkant, hållare ..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:58
-
6210 Serveringsvagn
mässing, två skivor med träimitation, trissor, hål..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:56
-
6142 Serveringsvagn
teak. Längd: 64 cm, djup: 48 cm, höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:30
*
Serveringsvagn
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1066
Serveringsvagn
50/60-tal, längd: 60
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/5 18:43:15 | 1 | 300 kr |
11/5 21:42:20 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{99860D3E-4127-4939-AB90-C100C86E6DA0}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn tevagn
-
6055 Serveringsvagn
mässing, toppskiva i glas med gallerkant, hållare ..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:58 -
6210 Serveringsvagn
mässing, två skivor med träimitation, trissor, hål..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:56 -
6142 Serveringsvagn
teak. Längd: 64 cm, djup: 48 cm, höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:30